sinai

jak se zbavit zavislosti na alkoholu prirodni cestou

alkoholismus,fy­zicka i psychicka zavislost,depre­se,sebevrazed­ne jednani

Nejlepší odpověď
panenka

toho se zbavit dá sinai ale tá dotyčná osoba musí chtět.třeba se sama přihlásit na nějakou odvykací kůru,nebo se snažit tá osoba přestat,nejlepší by asi bylo s tím zajít k lékaři svěřit se mu do rukou říct mu váš problem a uvidíte že s pomocí lékaře vám to určitě pude.přeji v tomto hodně štěstí

Další odpovědi
DV

alkoholismu se nezbavite na prirodni bazi, jedine snad, ze toxikoman bude mit natolik silnou vuli, ze pit prestane, bez jakekoli pomoci leky. Jinak je mozno pouzit jeden z mala leku na odvykani alkoholismu a tim je ANtabus, je na lekarsky predpis, ale neni na prirodni bazi.

Michal

Ta přírodní cesta je tvá vůle a rozhodnutí NE.Jistě jsou podpůrné léky spíše vitaminy a cvičení"kolo plavání běh. A léky vitaminy B,C, nebo Lipovitan ,essenciale.Tyto pomáhají i s játrama,které mohou být poškozeny.Z čajů pij Ostropestřec a nezůstavej se svým problémem sama.

LuciJe

Odbornou pomocí. Existuje mnoho specialistů – psychologů či terapeutů a zařízení pomáhajících s odvykáním závislostí.