M.a.j.k.e.e.

Jak se zbavit vyskakovacích oken a otravných webů?

V PC mám Chrome a Edge a zničehonic se u obou prohlížečů po otevření jakékoli webové stránky otevře ještě nějaká stránka třeba s odkazem na hru, casina, erotické stránky apod., prostě stránky, kde jsou viry. Vyskskovací okna jsem zablokoval, ale nepomohlo to. Co mám prosím dělat? Děkuju.

Odpovědi
Quimby

Pokud se to děje i na slušnejch stránkách, tak máš nejspíš v PC nějaký malware nebo vir. Proto doporučuji projet počítač antivirem. Pokud žádný nemáš, tak avast není špatný, hlavně jeho scan po restartu je dobrý.
Také adwcleaner je celkem účinný, hlavně ho pusť vícekrát s restarty mezi tím, abys věděl, že jsou opravdu pryč.