Pokročilý

Jak zamezit aby mi v google chrome stále vyskakovaly reklamy?

Zkoušel jsem stáhnout adblock - ale hází to error NETWORK_FAILED. Zkusil jsem také sken na malware v počítači, ale nic nenalezeno. Odinstaloval jsem vše, co jsem nikdy nepotřeboval, a ani nevěděl že tam mám, ale stále mám obrazovku zaspamovanou reklamani kdykoliv zapnu chrome. Zobrazuje se pod nimi Ads by Info, ale zkusil jsem několik návodů na odinstalování toho Info - nic nepomohlo. Co mám dělat?
Doplňuji:
I s adblockem to na mě furt skáče, popisek ads by info... vyskakují i nová okna s reklamami... antimalware programy co jsem našel buď nenaleznou nic, nebo se musí koupit aby to co nalezli opravili...

Odpovědi:

zkus odinstalovat a znovu naistalovat google chrome, doporučují to i další diskuze, mě to pomohlo pokaždé - 2x - když mi nešel adblock nainstalovt
Doplňuji:
... dále také v další nastavení/rozšíření lze jednotlivé další reklamní bannery odstranit... bývají to yellow ads, red ads, takesave ads apod.

Zlatý

no pokiaľ tam máte malware a neviete si ho odstrániť, doporučujem:

- zveriť odstránenie odborníkovi [1]
- reinštal os [2]

zvážte, či si inštalujete orginálny sw - v tom neoriginálnom totiž býva malware.

skúste prípadne iný prehliadač, ak sa problém bude opakovať, doporučujem jeden z krokov [1] či [2] a opatrnosť pri inštaláciách programov - čítajte čo inštalujete, nebuďte klikacia opica [OK] [OK] [OK] [OK] - a potom - kua, čo to tam mám!!!

;-Q

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Počítače a internet

Zlatý Bedy 1525
Zlatý Michal Kole 1198
Zlatý mosoj 1028
Zlatý Hlada 949
Zlatý ge0rge 894
Zlatý www 829
Zlatý led 819
Zlatý badisko 818
Zlatý gecco 795
Zlatý arygnoc 674

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.