tomovka

Jak zamezit aby mi v google chrome stále vyskakovaly reklamy?

Zkoušel jsem stáhnout adblock – ale hází to error NETWORK_FAILED. Zkusil jsem také sken na malware v počítači, ale nic nenalezeno. Odinstaloval jsem vše, co jsem nikdy nepotřeboval, a ani nevěděl že tam mám, ale stále mám obrazovku zaspamovanou reklamani kdykoliv zapnu chrome. Zobrazuje se pod nimi Ads by Info, ale zkusil jsem několik návodů na odinstalování toho Info – nic nepomohlo. Co mám dělat?
Doplňuji:
I s adblockem to na mě furt skáče, popisek ads by info… vyskakují i nová okna s reklamami… antimalware programy co jsem našel buď nenaleznou nic, nebo se musí koupit aby to co nalezli opravili…

Odpovědi
aa8877

zkus odinstalovat a znovu naistalovat google chrome, doporučují to i další diskuze, mě to pomohlo pokaždé – 2× – když mi nešel adblock nainstalovt
Doplňuji:
… dále také v další nastavení/rozšíření lze jednotlivé další reklamní bannery odstranit… bývají to yellow ads, red ads, takesave ads apod.

arygnoc

no pokiaľ tam máte malware a neviete si ho odstrániť, doporučujem:

  • zveriť odstránenie odborníkovi [1]
  • reinštal os [2]

zvážte, či si inštalujete orginálny sw – v tom neoriginálnom totiž býva malware.

skúste prípadne iný prehliadač, ak sa problém bude opakovať, doporučujem jeden z krokov [1] či [2] a opatrnosť pri inštaláciách programov – čítajte čo inštalujete, nebuďte klikacia opica [OK] [OK] [OK] [OK] – a potom – kua, čo to tam mám!!!

;-Q