Manijak

Proč téměř kamkoliv kliknu vyskočí mi reklama ?

Dobrý den, používám prohlížeč google chrome, ale i v mozile to bylo, a to, že já třeba kliknu na kolonku zde abych mohl psát nějakou zprávu a otevře se mi nový internet s reklamou vyhráli jste IPAD 2 pošlete sms zdarma a podobně, nebo kliknu někam na odkaz a také, nebo jen do prostoru internetu, stává se to často, co s tím ?

Nejlepší odpověď
Bedy

Protože máte tzv. unesený prohlížeč, zřejmě jste se při instalaci nějakého programu uklikl a omylem si nechal nainstalovat nějaký toolbar.

Takže si prosím stáhněte a spusťte program RSIT podle tohoto návodu: http://www.vi­ry.cz/aplikace-rsit/
Program vytvoří dva výpisy ve složce Počítač-Místní disk C:\rsit – a to info.txt a log.txt. Oba mi je prosím pošlete na emailovou adresu bedy zavináč outlook tečka cz a problém vyřešíme.

Další odpovědi
Jsemtady

Spousta webu z reklamy zije. A u webu typu porno/warez je potreba s tim pocitat.
Chrome ma nekde v nastaveni zablokovat vyskakovaci okna.
Jinak to ale opravdu muze byt tak jak rika Bedy.
Mohl jsi si omylem neco nainstalovat. Kdyz treba instalujes byt potrebny program, tak vzdy davat vlastni podrobnou instalaci a krom toho programu tam vsechno povypinat. Veci typu toolbar, searchbar, atp.
Co mas nainstalovane bezne najdes i v ovladacich panelech pridat/odebrat programy. Tam to jde take odinstalovat.