Janiss

Jak odstranit vyskakující okna v chromu?

Velmi často kamkoli kliknu se mi otevře nové okno prohlížeče s nějakou reklamou, jak se to dá zablokovat? A taky se mi třeba na stránkách zobrazujou reklamy, které se sice dají zavřít křížkem, ale velmi mě to obtěžuje. Asi se mi to omylem nainstalovalo s instalací nějakého programu, prosím pomozte
Doplňuji:
normální nebyly, já nemyslela takový ty, co jsou na každé stránce, tyhle mi překrývaly text a dřív jsem je tam neměla. ale to je jedno, protože ten AdBlock je super, takže díky moc za radu ;)

Nejlepší odpověď
Nespi

Reklamy, které popisuješ jsou poměrně normální. Nainstaluj si AdBlock pokud používáš Chrom nebo Firefox. Tak 90–95% reklam odbourá.