vyskakovací okno

Ahoj,mám mozillu firefox a mám tam,že když je někde nějaký odkaz-nemusím na něj kliknout,ale stačí na něj najet,pak se mi vedle toho objeví malinká lupa a když na ní najedu,právě ten odkaz,ta stránka mi vyskočí v menším okně,nevím co to je,ale kamarádka má taky mozilli a tuhle záležitost tam nemá,jak se prosím tenhle doplněk nazývá? Děkuji Tereza

Odpovědi
dave09

Rozšíření do firefoxu jsou tisíce a podle vašeho popisu jsem žádné mně známé nepoznal.

Přehled o nainstalovaných rozšířeních máte v nabídce Nástroje/Správce doplňků. Seznam můžete porovnat se seznamem kamarádky a zjistit, jaké doplňky tam máte navíc.

Nebo můžete jednotlivé doplňky postupně zakazovat a zjistit to tímto způsobem.