broula

Jak zamezit „vyskakování“ nežádoucích oken?

Při kliknutí na některou záložku v liště záložek se vzápětí objeví okno s nějakou internetovou hrou (pokaždé jinou) a teprve když u něho kliknu na křížek (zavřít), nechtěné okno zmizí a naskočí to správné. Přitom cítím, že nechtěné okno – vetřelec zpomaluje počítač. Přes prázdniny jsem tu měl vnuky (15 a 12 let) a ti samozřejmě počítač okupovali. Mám podezření, že provedli věc, o které já samozřejmě nemám ani páru. Kde myslíte, že je příčina a mohu ji odstranit sám, nebo odborník? Děkuji.

Odpovědi
Nazdar Bazar

Krom toho že se to tady xkrát řešilo, je tady tahle šikovná věcička:https://www.go­ogle.cz/webhp?sou­rceid=chrome-instant&rlz=1C1GGG­E_csCZ468CZ472&i­on=1&espv=2&i­e=UTF-8#q=adblock

anonym

Podívej se v nastavení a vypni vyskakovací okna, taky můžeš použít plugin AddBlock. který je pro Chrome, Firefox a další.