jiriii

Stalo se i Vám, že na seznamu při psaní do vyhledávače Vám vyskočilo psaní??

Když něco napíšu do vyhledávače na domovské sránce na seznamu, tak mi dost často nepravidelně vyskakuje z vyhledávače psaní. Prostě píšu a najednou to vyskočí neznámo kam. Tak někdy jedno pitomé slůvko píšu třeba na třikrát. Máte s tím zkušenosti?
Doplňuji:
Nene, dělá to pouze ve vyhledávači na hlavní stránce seznamu. Děje se to i u nové klávesnice a i když píšu jedním prstem. Asi to bude chtít přeinstalovat počítač nebo net.

Odpovědi
cochee

A jinde ti to nedělá? Podezření padá na klávesnici samotnou anebo pak na tvůj styl psaní – nepřimáčkneš občas nevědomky tabulátor?

anonym

Zkus v prohlížeči – nastavení – zablokovat vyskakovací okna.

Emefej

Nepoužívej Seznam.