Jak se zbavit viru? Neustále se mi ukazuje

Před nějakou dobou jsem do Windows chytil vir. Avast ho našel a odstranil, ale stejně když dám teď znova zkontrolovat disk, ten vir se mi furt ukazuje. Někde ve složce System Volume Information. Přitom ta složka na céčku neexistuje.

Nejlepší odpověď
joey

System Volume Information je systemova slozka (jak nazev napovida) a slouzi pro tzv. Obnovu systemu. Pokud je nakazen soubor v teto oblasti je mozne funkci obnoveni systemu vypnout (stejne jsou soubory nakazene, takze neni rozumne obnovovat stav systemu k bodu, ktery obsahuje vir) a tim by se obsah adresare mel znicit (vycisteni probiha na pozadi, je potreba chvili pockat). Pote je mozne funkci opet zapnout a melo by byt vse v poradku.

Další odpovědi
Tomi2k9

Hodne dobra odpoved, pomohlo mi to, i kdyz sem otazku nepokladal ja :)