Jak se zbavit toho když semi lidi posmívaj že mám malý prsa?

Já zato prostě nemůžu :(

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Odpoveď byla označena jako užitečná
Stříbrný

Existuje na to jedna velmi dobrá odpověď. Nauč se ji s úsměvem a sebevědomě pronést a pak jít. "Lepší malá prsa než malý mozek." :) To dělá divy...
Doplňuji:
Věř mi, že silikonový balony jsou horší trága... Normální dobří chlapi myslí (i) jinak, než jen skrzevá prsa... Ty hledej.

Další odpovědi:

Odpoveď byla označena jako užitečná
Pokročilý

Ignorovat je i kdybys měla prsa velke tak si najdou něco jineho take lidi nesmiš řešit a nebo je nějak uzemnit.
Ze mě si dělali srandu z ruznych věci , ale nakonec pak nosili třeba uplně to same kvuli čemu se mi smali, prostě takove lidi je škoda vubec řešit.

Pokročilý

Objev jinou přednost. Třeba moje kamarádka (18 let ) má hodně malá prsa ale má hodně štíhlé nohy takže nosí hodně šortky a z nohou udělala svou přednost a teď se jí všichni koukají na dlouhé hubené a opálené nohy a na prsa vůbec

Zlatý

A který lidi? Máma s tátou to asi nebudou a kamarádky stejně tak ne, takže bych to viděl na někoho bezvýznamnýho...

Zlatý

vykašlat se na ně a myslet si svoje, nic jinýho bohužel nepomůže. Když neuviděj protireakci, přestane je to bavit

Zlatý

Víc bych řekl, že to s tím posmíváním nebude tak horké jak si myslíš. Navíc pokud ti není už -cet, tak stále není všem dnům růstu konec. A kdo se posmívá - pár puber´táků a nebo celé okolí? Mimochodem - mám kamarádku, která nemá na hrudníku žádnou velkou výbavu. Ale pro jeji povahu bych si jí namlouval (kdybych byl přiměřeného věku) hned. Je to prostě holka do nepohody s příjemnou povahou.
Nevím - nejsem ženská abych věděl co znamenají velká či malá prsa. Ale znám několik mladých žen s velkými prsy, které mají zničenou páteř jejich vahou.

Zlatý

Existují podprsenky, které prsoum dají tvar a "opticky" je zvětší.

Akorát pak na rande v posteli je to "horší", když jde podprsenka dolů. To už pomůže jen plastická chirurgie.

Zlatý

Buď ráda. Velký prsa překážejí.

Pokročilý

Řekni jim, já ušetřim na podprsence, zato ty tu p*del brzo nevejdeš do dveří...

Bronzový

ja mam taky,heč :-) a k nim dlouhe stihle nohy.a ty nohy nemam z duvodu,abych zakryla velikost hrudniku,ale jako celek to vypada velmi dobre.problem hledej v hlave,ne ve velikosti nader.

Diskuze k otázce

Zlatý

mojitek

mě se malý prsa líbí ;-)

Zlatý

bolak

i na mužích?

Zlatý

mojitek

tak chlap by mě mít ty prsa vypracovaný..jinak chlapi jakotakoví se mi vážně nelíbí ;-)

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Krása a styl

Zlatý Drap 438
Zlatý iceT 350
Zlatý marci1 329
Zlatý hanulka11 322
Zlatý briketka10 244
Zlatý ReHu 230
Zlatý Damiana 229
Zlatý quentos 191
Zlatý annas 190
Zlatý mosoj 179

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.