Pokročilý

jak se zbavit nečistot z kartáče na vlasy?

po nějaké době se na kartáči krom vyčesaných vlasů objevuje i taková divná hmota, nejspíš nějaký maz z pokožky hlavy nebo nenapadá mě, co by to mohlo být, ale když se pak češu, tak se mi to nachytá zpátky na vlasy.. a nevím jak se toho z kartáče zbavit, když ho omyju pod tekoucí vodou, tak to na něm pořád zůstává a ručně mě to nebaví pořád sundavat :/

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

Namočte kartáč tak na hodinku do umyvadla s vodou a pracím práškem. Pak to půjde stáhnout všechno najednou (líp, když je tam hodně vlasů, nesundavejte je předem).
Doplňuji:
Právě že jde o to namotané vlasy narušit, aby se pak sundalo vše najednou. Proto prací prášek, který je agresivnější než šampon či jar. Můžete ale vyzkoušet všechny varianty a uvidíte sama.
Až bude kartáč čistý, opláchne se, žádné zbytky pracího prášku, který by pak škodil kštici, na něm nezůstanou.

Další odpovědi:

Zlatý

já dám do vlažné vody šampon a nechám kartáč odmočit a pak kartáčkem dočistím a propláchnu a je to

já to dělám tak, že si z kartáče vyberu vlasy a pak ho dám do obyčejné plastové misky (třeba od zmrzliny), kam napustím dost teplou vodu a dám tam trochu jaru, protože jar dobře odmašťuje... kartáč tam pak vložím, aby byl celej potopenej... dělám to přes noc, aby se to odmastilo co nejlíp a ráno je kartáč pěkně čistej

Zlatý

Vzhledem k tomu, že se jedná o kartáč na vlasy,souhlasím s hanulkou a použila trochu šamponu, než prací prášek, který je na prádlo.

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Krása a styl

Zlatý Drap 438
Zlatý iceT 350
Zlatý marci1 329
Zlatý hanulka11 322
Zlatý briketka10 244
Zlatý ReHu 230
Zlatý Damiana 229
Zlatý quentos 191
Zlatý annas 190
Zlatý mosoj 179

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.