Avatar uživatele
Weroniq

jak se zbavit nečistot z kartáče na vlasy?

po nějaké době se na kartáči krom vyčesaných vlasů objevuje i taková divná hmota, nejspíš nějaký maz z pokožky hlavy nebo nenapadá mě, co by to mohlo být, ale když se pak češu, tak se mi to nachytá zpátky na vlasy.. a nevím jak se toho z kartáče zbavit, když ho omyju pod tekoucí vodou, tak to na něm pořád zůstává a ručně mě to nebaví pořád sundavat :/

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 2Pro koho je otázka zajímavá? anonym, Lucijej před 4587 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Deli

Namočte kartáč tak na hodinku do umyvadla s vodou a pracím práškem. Pak to půjde stáhnout všechno najednou (líp, když je tam hodně vlasů, nesundavejte je předem).
Doplňuji:
Právě že jde o to namotané vlasy narušit, aby se pak sundalo vše najednou. Proto prací prášek, který je agresivnější než šampon či jar. Můžete ale vyzkoušet všechny varianty a uvidíte sama.
Až bude kartáč čistý, opláchne se, žádné zbytky pracího prášku, který by pak škodil kštici, na něm nezůstanou.

Upravil/a: Deli

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
hanulka11

já dám do vlažné vody šampon a nechám kartáč odmočit a pak kartáčkem dočistím a propláchnu a je to

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
KatkaNMM

já to dělám tak, že si z kartáče vyberu vlasy a pak ho dám do obyčejné plastové misky (třeba od zmrzliny), kam napustím dost teplou vodu a dám tam trochu jaru, protože jar dobře odmašťuje… kartáč tam pak vložím, aby byl celej potopenej… dělám to přes noc, aby se to odmastilo co nejlíp a ráno je kartáč pěkně čistej

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
terry

Vzhledem k tomu, že se jedná o kartáč na vlasy,souhlasím s hanulkou a použila trochu šamponu, než prací prášek, který je na prádlo.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek