Lucija

Jak se zbavit kruhů pod očima?

Nejlepší odpověď
Jahoda

Dávejte si na ně půlku kolečka okurky. Můžete si dát na celé oči celá kolečka. Krásně tu uvolní.
Jinak pokud jdu na veřejnost, zakryji je super korektorem a skoro vůbec nejsou vidět :)

Další odpovědi
tom004

Také prý pomáhá,dobře se vyspat a ráno několikrát opláchnout obličej studenou vodou,která se smíchá s citronovou šťávou (čersvě vymačkanou). Píši tak jak mi napovídá vedle sedící manželka.

Ivabe

hoooodně pít, 2,3 litry denně i víc, nebo si na kruhy přitisknout zmrzlou lžičku, nebo vylouhované pytlíky od černého čaje… a Jahodo – čemu říkáš super korektor? :)

tdko

pořádně se vyspat..

iceT

Souhlasím se všemi příspěvky,ale myslím,že také záleží na jejich příčině.Kamarádka tímto také trpí,korektor nepomáhá,spíš zviditelnuje.
http://www.zkras­leni.cz/kruhy-pod-ocima-pricina-a-odstraneni/

http://www.4wo­men.cz/index.php/e­liska/krasa/262-jak-na-kruhy-pod-ocima-granier-rollon

ReHu

Už se to tu probíralo několikrát.
Velmi špatně.
Nejúčinější, jak je zamaskovat je korektor.