Jak se zbavit každodenní nevolnosti?

Lékaři na onkologii i gastroenterologii mi řekli, to je do konce života, sice jsem si zvykl, ale přeci jenom naděje umírá poslední.

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

Bylinný čaj od známé léčitelky paní Kamenické ( známe pod jménem radnická bába). Čaje míchala individuelně pro každého zvlášť. Bohužel již nežije, ale v Plzni a myslím, že i na Dobříši ,existuje bylinná lékárna kde podle potíží čaj namíchají podle shromážděných originálních receptur. Nikdy to není jedna bylina ale směs 4 - 8 bylin !!!! Jezdili k ní i prezidenti !!!

Další odpovědi:

Problém by bylo vhodné lépe specifikovat, je důležité vysledovat kdy se nevolnost projevuje a také jaký máte životní styl...
Já mám "možná" podobné problémy, pomáhá mi Omeprazol

Zdroj: http://nutnapujcka.cz/odskodne ni-dopravni-nehody/

Diskuze k otázce

Bronzový

gagaga

zkuste si kazdy den ... nekolik dni i tydnu psat vse co snite a vypijete za ten den .. a jak vam ten den bylo .. mozna bylo nekdy lepe, nekdy hur ... trebas to dela jen nejaka potravina , nebo piti ..
synovi neplechu delal salam vysocina ...
( a taky si cesilko zpestrit necim zivot , at je veselejsi ( trebas nejakou novou dusickou )? :p
-iv-

anonym

To už jsem dělal, bohužel smetánek, bram. kaše 1x projde a 2x neprojde, pak 3x projde. Prostě je to náhodné. Jediný kde mám jistotu nepožívat je ovoce a zelenina, takže kupuji dolňky stravy - vitamíny, ačkoliv je to chemie, tak musím.

Bronzový

gagaga

a co ta dusicka ? :)

Zajímavé otázky v kategorii Zdraví

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Zdraví

Zlatý Drap 1609
Zlatý mosoj 1495
Zlatý marci1 1283
Zlatý hanulka11 1030
Zlatý annas 991
Zlatý gecco 737
Zlatý briketka10 716
Zlatý quentos 714
Zlatý iceT 566
Zlatý arygnoc 499

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.