atlas

Jak se zbavit huhňání při rýmě, nebo ho alespoň zmírnit?

kromě toho, že to přejde samo až rýma odezní..

Odpovědi
Kepler

Při rýmě jsou částečně neprůchodné dýchací cesty, zpravidla pomohou inhalace Pro přípravu inhalace budeme potřebovat mísu, malý hrnec, nějaký větší ručník a samozřejmě bylinky. Mezi tradičně užívané patří heřmánek, tymián, máta a šalvěj. Prospěšná může být také přeslička. Pokud je zrovna nemáme po ruce, dá se ještě využít různé vonné silice. Dobrá je bazalková, levandulová, šalvějová, majoránková a nebo olejíček tea tree. V lékárnách mají i speciální inhalační přípravky.

Zdroj: http://www.pros­tezdravi.cz/by­linkove-inhalace-pri-ryme-kasli/