blondýna112

jak se zbavit bolestli břicha ??

Dobrý Den , mám jeden takový prblém :( tak jednou za 2 až 3 týdny se u mě dostaví urputná bolest břicha … ( nijak nesouvisí s menstruací !!) bolest nejde nijak specificky určit , protože jsou to jak kdyby křeče uvnitř břicha . Nejlépe mi je když jsi lehnu na postel a co nejvíce se skríčím :( nevíte co s tím ?? Nteuším co to může znamenat a doktorka mi říká že to nic není :( Ale já se zastávám názoru že samo od sebe by to nebylo .Děkuji za odpověd :)

Nejlepší odpověď
pusinka50

Nevím, jak dlouho tento stav trvá? Doktorka bolest břicha rozhodně nesmí podceňovat a měla by tě poslat na vyšetření střev – kolonoskopii – a na sono břicha. Jestli máš nějaké stresíky, vnitřní neklid, nervozitu, doma nebo ve škole problémy, které tě stresují, může to být „jen“ žaludeční neuroza. Ale nemoci vznikají hlavně od nervů a ze stresů, mohou se vyvinout žaludeční vředy, žlučníkové kameny, slepák, a bylo by skutečně nejlepší podstoupit vyšetření střev. Měla bys myslím změnit doktorku, pokud to jde, pokud nebydlíš na malém městě. Nejlepší by bylo, až tě to znovu chytne, běžet rovnou k ní, ať ti to bolavé břicho prohmatá

Další odpovědi
bolak

  1. Nad pupkem, pod pupkem?
  2. Na který straně?
  3. Jiný zdravotní problémy nemáš? (jakýkoliv)
  4. Nehubneš?
  5. Nemáš problémy s páteří?
  6. Nestává se ti to po určitým jídle nebo v určitej čas?
  7. Co ti doktorka vyšetřovala, brali ti krev?
  8. Kolik ti je let?