Jak se vyhnout krádeži auta?

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

nemít auto-pokud ho nemáš,tak není co ukrást
jinak pochopitelně adekvátním zabezpečením

Další odpovědi:

Bronzový

Možností je několik
Nemít žádné auto. A když už auto mám, mohu použít - nebezpečné zvíře- had, pavouk, tygr, lev, odstřelovač, minové pole atd. Nebo si dát botičku.

Stříbrný

Mít auto, které se nekrade. Nejlíp ohořelý vrak, částečně zapadlý do zaschlého bahna a zarostlý dvoumetrovými kopřivami.

Bronzový

Tomu se vyhnout nedá:-(( Jezdím teď novou Octavii a ty se kradou ze všeho nejvíc:-((( Mám ho pojištěné a vevnitř mám namontované sledovací zařízení domácí výroby:-) Výroba přišla asi na 500kč, mám pískované skla, dokonce i zámek páky, a další, ale i přesto všechno jsem přesvědčena, že se to auto ukrást dá:-(((

Hlavně pokud ho dáš do servisu, nenechat jim klíč!!! Vždy s autem v servise zůstat a pokud bude mechanik potřebovat klič, tak mu dát jen ten od startování, nikdy ne ten od zpátečky!!! Klíč mít vždy na očích, je lehké udělat si kopii.

Bronzový

Mít auto které se nekrade neboť minimálně 3/4 čechů si o něm myslí že je to klump!!!!
Tuhle jsem své měl před panelákem 14 nezamčené!

Carpediem : Bez toho klíče ale v servisu nezajedou ani na zvedák , natož aby to pak jeli vyzkoušet. A v případě velké a zdlouhavé opravy (třeba sundání hlavy motoru a její zkouška) u toho přeci nemůže zákazník pořád být.
Bych radši volil servis, kde ty lidi znám.

Diskuze k otázce

Bronzový

Pepa25

carpediem: to trochu přeháníš, ne? U oktávky bych dal zámek na řadící páku (proč píšeš dokonce, tím bych začal!), garážovat + u nového auta havarijko ...

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Elektronika

Zlatý mosoj 870
Zlatý Bedy 675
Zlatý gecco 427
Zlatý www 412
Zlatý Hlada 393
Zlatý beer 298
Zlatý Michal Kole 292
Zlatý ge0rge 287
Zlatý led 249
Stříbrný cochee 226

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.