Uzumakyeli

Jak se toho zbavit?

Trpím nadržeností jsem každou sekundu nadržená mám už i uchylný sny neexistujou na to nějaký léky?Už mě to tak trochu štve

Nejlepší odpověď
anonym

Chlapům stačí mokrý ručník přes hubu a Tobě více práce v kuchyni, to se ti uleví.

Další odpovědi
Tw!st

tak nám to natoč, aby sme ti mohli poradit :D

anonym

Zajdi si na gyndu. Můžeš mít problém s přemnožením některých druhů bakterií. Není dobré zbytečně odkládat návštěvu odborného lékaře.

anonym

Vysvobození!! Tohle není nemoc, ale útlak. A žertovat s tím, jak tu někteří umí, je je asi jako být cvičným nástrojem sex. praktik pro své děti. Zvrhlost a hnus. Napiš!