julius

Zánět ze skřípnutého svalu v zádech. Jak se toho zbavit?

dobrý den, měl jsem skřípnutý sval v zádech ze kterého se stal zánět který mi teď putuje po celém těle doslova lítá. Jak se toho mám zbavit?

Odpovědi
anonym

Měla jsem zánět mezižeberního nervu, napsali mi na to paralen 😁, odeznělo to samo, ale trvalo to dost dlouho, neputovalo, jen sílila bolest, ani chodit jsem nemohla, jak to při každém kroku bolelo, zkus tohle.......http://ne­moci.doktorka­.cz/bolesti-zad/

graviola

terapeut liečiteľ špecialista na pohybové problémy.Taktiež iné zdravotné problémy.Ambulancia Čadca.Ale je poradovník. Kontakt mail magnumkompozitum@gmail.com