Avatar uživatele
Bilberry

Negativní myšlenky – jak se toho zbavit?

Dobrý den,
mám takový dotaz, který mě velmi trápí. Už kolem dvou týdnů mám pocity naprosto pokleslé nálady, jsem unavená, pořád bych spala nebo jen ležela, dokonce i ve škole polehávám a spím na lavici. Začala jsem se vyhýbat lidem, hlavně svým nejbližším, nedokážu s nimi komunikovat. Nemohu se soustředit a mám v hlavě jen samé negativní myšlenky. Ztratila jsem zájem o to, co mě bavilo. Rozhodně se nelituji, právě naopak. Hledala jsem různé příčiny, proč se to děje, ale na nic jsem nepřišla.
Byla bych vám vděčná za rady, co dělat. Je to na obtíž mě, ale i mému okolí.
Děkuji

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 2Pro koho je otázka zajímavá? iceT, johana 56 před 3977 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
marci1

Konec školního roku spojený s jarní únavou, proměnlivé počasí, nedostatek slunečního záření – to vše může působit na stav mysli člověka. Myslete na to, že se blíží prázdniny, bude svítit slunce, budeme se koupat, opalovat, zkrátka si to užijeme. Jezte více ovoce a zeleniny, více pijte, dobrý je meduňkový nebo třezalkový čaj. Pokud tento stav trvá jen kratší dobu, nic se neděje, pokud by přetrvával delší dobu, pak rozhodně navštivte lékaře.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Wortygen

Takové stavy já také někdy chytám. Zkus si popovídat s přáteli , popřípadně pokecat s někým. Uvidíš , že to zabere!
Doplňuji:
Pokud to nepomůže , navštiv v brzké době lékaře.

Upravil/a: Wortygen

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Jsemtady

Krize stredniho veku, syndrom vyhoreni, deprese .. tyto pojmy si najdi a vyber si co na tebe nejvic sedi.

Mno ale neni vzdy vse ruzove, clovek nemusi bejt stale happy. Zacni delat neco co te tesi.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Mariuhana007

težké období ,Zkus na ty věci nachvyly zapomenou a
a udelad si Relax doma nebo si dej koupel
ale jastly to nazabera tak jdi k lekari

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Pepa21

Taky mě napadla Jarní unava. Chce to více ovoce a zeleniny a jít ven. Třeba na kolo, do kina.
Pepa1

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek