Jak se stát profesionálním tenisovým trenérem?

Nevíte? Chce to asi nějaké licence, že ano? A pokud si je udělám, jaká je pravděpodobonost, že se stanu profi trenérem. Díky moc za odpověd.
Doplňuji:
gecco – ale já tam nikde nevidím podmínku, že člověk musí být nejdříve výborným hráčem, ne? Ty to tam někde vidíš? Podle mě lze se stát profi trenérem i bez toho, že bych hrál někdy tenis závodně, ne?

Nejlepší odpověď
gecco

Tady si počti – http://www.tre­nerskaakademi­e.eu/tenis/
😉
Ale primárně musíš nejdřív umět tenis hrát…
Doplňuji:
K Doplnění:
😉
No – je otázkou, kdo by se nechal trénovat člověkěm, který samotnou techniku neovládá…
😉

Další odpovědi
Mirdas

Gecco má jednoznačně pravdu.
Představte si situaci že to budete vy kdo hledá trenéra a opravdu si budete platit někoho bez zkušeností z tohoto prostředí a hlavně bez znalostí samotné hry i taktiky ?
Jsou věci které nikde nevyčtete.