Pokročilý

jak se stát?

kAMARÁDKA SE MĚ POŘÁD PTÁ:jAK SE MÁM STÁT TANEČNÍ HVĚZDOU?A JÁ SE JÍ ZEPTÁM PROČ PROSIM TĚ?A ONA:TAK TO PROSÍM NAPIŠ NA ODPOVEDI.CZ TAK TADY TO JE-jAK SE MÁM STÁT TANEČNÍ HVĚZDOU?

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

Ať začne taneční školou, může si vybrat:
www.google.com/…

Další odpovědi:

Zlatý

Naučiť sa najprv tancovať. S hudbou aj bez hudby. S partnerom aj bez neho. Rôzne žánre. V rôznych priestoroch. A cvičiť, a cvičiť, a cvičiť, a cvičiť, a cvičiť, a cvičiť, a cvičiť...

Pokročilý

Tančit ,Tančit ,Tančit , dřít, dřít , dřít no a pak mít štěstí na dobrýho trenera a hlavně doufat , že si to všimne ,někdo kdo s tim dokáže něco udělat

Zlatý

Už jenom to, že se ptá jak se stát taneční hvězdou a ještě k tomu to musíš napsat za ní je varováním před takovým snem. Jinými slovy obávám se, že není připravena se o ten sen zcela poprat, mám pocit, že jí schází trochu samostatnosti a touhy se prosadit.
Za další je aby přijala fakt, že profesionální tanec je velká dřina a také velké přetížení těla = nemoce pohybového ústrojí v poměrně mladém věku.
Nicméně znám hodně dívek a chlapců kteří netancují aby byli hvězdou, ale pro radost z pohybu, pro prožitek hudby a pohybu apod.

Bronzový

Musíš mít tanec ráda,musíš to mít v sobě,hudbu,rytmus,umět se pohybovat při hudbě,přihlas se do tanečních,tanči,tanči.

Zdroj: žolík

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Sport

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Sport

Zlatý Drap 245
Zlatý marci1 160
Zlatý hanulka11 135
Zlatý annas 132
Zlatý gecco 123
Zlatý mosoj 101
Zlatý Alesh 99
Zlatý quentos 89
Zlatý Lamalam 82
Zlatý arygnoc 77

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.