Jak se SPRÁVNĚ bezbolestně, eticky, citlivě, morálně „vraždí“ kapr pro štědrovečerní večeři?

Nejlepší odpověď
Drap

Paličkou, nebo dřevem silně po hlavě, a potom říznout zahlavou

Další odpovědi
hanny 2

Jak píše Drap.Jednou před mnoha lety jsem ho musela taky klepnout.Ráno plaval tak trochu na boku,ještě byl živej,manžel šel do práce,tak mě nic jinýho nezbylo.Ale zrovna v televizi ukazovali,jak se to dělá,tak se mně to docela povedlo.

jendahun

No bezbolestně asi jedině ho uspat a pak nechat třeba umrznout.
Jinak úzkým nožem píchnout do důlku za hlavou.Osobně to nerad dělám,je mi proti srsti cokoliv živého vraždit(to je taky dobré-zavraždit mrtvého…),ale nouze naučila Dalibora housti.

venkovan

Nevraždí, ani v úvozovkách

Pokud s jeho zabitím, máte problém, tak rovnou u prodejce si nechat rybu zabít.

Respektive – divím se, že to neumíte a vezmete si živou rybu domu.

Natee

.. Správná otázka!
Když to nezvládneš, dej si ho živého ;)

led

„eticky, citlivě, morálně“
Na to je potom len jeden spôsob. Pohodlne si sadnite, kapra si dajte do klína a začnite mu čítať noviny pekne od titulku až po tiráž. Neponáhľajte sa, všetko čítajte (ale neprežívajte).Bol by v tom čert, aby toto prežil. Je možne, že sa nedostanete ani na vianočné vtipy o kaproch.