kablik

Jak se sluchátky?

u jedněch mám označení pro pravou a levou stranu, u dalších označení není, bude zvuk slišet správně, tedy myslím správně stereo?

Nejlepší odpověď
Orange

Záleží, co definuješ jako správně… Podle mě si toho ale nevšimneš. To bys musel mít písničku, kde ze začátku hraje třeba levá strana a pak bys ji slyšel na pravé, pokud bys měl ty neoznačené přehozené v uších. Občas ovladače zvuku u PC mají test, kde ti to ukáže jaká strana hraje (slyšíš zvuk), tak podle toho si třeba pravé můžeš označit. Já mám třeba na pravém uzel, abych nemusel hledat malé písmenko R.

Další odpovědi
Supercom

Na tom, jestli je tam napsano R a L nezalezi, proste si je dej do usi tak nebo tak. Mam spoustu sluchatek, kde oznaceni nebylo, a vdy fungovali. :)

Hlada

Otevří si Ovládací panely / Zvuky a zvuková zařízení. Pomocí posuvníku Vyvážení zjistíš které je které. Jinak na jacku je na špičce levé a na kroužku pravé. Ověřit to můžeš pomocí tužkové baterie nebo ohmetru, ve kterém je článek 1,5 V. V připojeném sluchátku chrastí.