Lucy

Jak se registrovat na Instagram?

Stáhla jsem si do google chromu Instagram, ale vůbec nevím jak se na něj registrovat, je tam jen možnost přihlásit se, ale já nemám založený účet. Poradíte mi?
Doplňuji:
l564: Děkuji moc za radu, pomohla. Jen pro příště se můžete vyjadřovat přátelštěji, neuškodilo by to. :) Já jsem si to stáhla takhle přímo do chromu, takže na stránce kterou jste mi poslal jsem předtím vůbec nebyla. A pro příště mi můžete tykat, je mi teprve patnáct.

http://2i.cz/2i/i/514­70318/b9c7455413f0824b81­e06a9bbb8e76a­e/206e0d27f4.f­.jpg

Odpovědi
anonym

Laskavě si přečtěte nápovědu která na Vás u hlavni stránky vyskakuje! Máte to tam v češtině „Jak se registrovat“ a vy nejste ani schopna si to přečíst, nechápu ;(

V tuto chvíli není možné vytvořit si instagramový účet na našem webu.

Registrace účtu v Instagramu:

Stáhněte si aplikaci Instagram z webu App Store do zařízení se systémem iOS (iPhone, iPod, iPad) nebo z webu Google Play do zařízení se systémem Android.
Po instalaci aplikaci spusťte ve svém zařízení.
Klepnutím na tlačítko „Zaregistrovat“ spusťte proces vytvoření účtu (tlačítko „Zaregistrovat se nachází vlevo dole na obrazovce).

Zdroj: http://help.in­stagram.com/1824923­81886913/

eva39

Ja som si tiež stiahla cez chrome,a nikde nemám že kde sa mám registrovať

Majky93

Mě to taky nejde, hledal sem i registrace na netu, ale všude co sem hledal, mě odkázalo do app v mobilu, kde mi při registraci vyskočí okno Error s tlačítkem Dismiss -_-

Irisa

Nejdřív se zaregistruj zde: https://www.in­stagram.com/
potom se přihlaš v aplikaci

Eda Yildiz

Chcem sa prihlasit cez gogle na instangramu