Dlostev

Je možná registrace Instagram..?

Je možná registrace Instagram z webu? V mobilu mi dává chybu

Odpovědi
Matthew

Záleží jaký typ telefonu máte. Instagram je volně dostupná aplikace pro platformu iOS (Apple) a Android. Pokud vám to dává chybu v nepodporovaném přístroji, tak to nepůjde ani přes web si myslím.

Pepos

Hale tak v tom případě bych ti doporučil tuhle stránku: http://www.in­stafotky.cz/in­stagram-registrace/ je zde návod na to jak se registrovat z mobilu, tabletu i webu

ecpedicelove

1.Mě to funguje v pohodě. 😃
2. Pokud máš zkus třeba na jiném zařízení, třeba to půjde. 🙂
3. Pokud bod dva nemůžeš z jakéhokoli důvodu uskutečnit stáhni si aplikaci😉