Matthew

Problém s kreditní kartou – Your payment method was declined, kdo pak poradí ? :)

Zase mám problém s itunes :) Když jsem poprvé zakládal účet apple id, jako platební formu jsem zadal NONE (žádnou). To mě mělo do budoucna omezovat jenom na stahování neplacených aplikací. Dnes jsem ale chtěl registraci pozměnit a doložit informace o platební kartě abych mohl přes itunes nakupovat aplikace, atd.

Vše jsem zkontroloval, vyplnil, peněz na kartě mám dostatek a přesto se nemůžu zaregistrovat z důvodu – Your payment method was declined. Please enter valid payment method information (Váš způsob platby byl odmítnut, zadejte prosím platné informace)

Nevím teď co s tím, opsal jsem všechny potřebné údaje a pořád mi to tenhle problém ukazuje. Přitom kartu používám dlouho, i na platby přes internet atd atd. Expirační doba je ještě dost dlouhá, tak nevím v čem je problém :)

Neví někdo co s tím nebo neměl někdo stejný problém ? :)

Odpovědi
Reezo

Zajdi si do banky a zjisti si, jestli karta podporuje placení přes internet případně to aktivovat. Možná, že v internetovém bankovnictví to půjde povolit také.