Elisa24

Jak se prosím nastaví v power pointu random – náhodné ukazování snímků?

Nemohu to tam najít. Děkuji moc

Odpovědi
magorvkleci

Podle mne to „nastavit“ nejde.

Snímky ovšem jdou povybírat a zpřeházet do různých tzv. vlastních prezentací (aniž ty by se musely ukládat jako extra soubory: jsou pořád součástí téhož souboru), ale i tam je pořadí předem dané.

Co já vím, dá se to udělat leda makrem nebo VBA.
Pokud to má jít jako automatická show, já bych volil vyexportovat to do jpg a ty obrázky pak prezentovat jiným programem, třeba irfanview.