Jak se projevuje denní snění? Jaké jsou příznaky a léčba?

Nejlepší odpověď
led

Teraz ste ma dostali… snívam aj počas bdenia, aj počas spánku a neliečim sa proti tomu. Pritom poznám množstvo ľudí, ktorí sú na tom rovnako. A pozrite ich diela na výstavách, v múzeu, galériách, v televízií, dokonca, hanbím sa to povedať, aj v knihách… och aká to hrôza, písať knihy
Pre tých čo vyššie opísané sny nepoznajú… aj počítačové hry sú výsledkom spojenia snívania s technikou

Další odpovědi
annas

U každého jinak. Ten, kdo hodně sní, se často nazývá snílkem. Zaměřuje se na svůj vnitřní svět a odbíhá od světa vnějšího.

Myslím si, že je denní snění je zpravidla pozitivní, je to jakýsi prostředek relaxace, oproštění se od denních starostí atd. Může jít o představy, dokonce fantazii.

Napadl mě franouzský básník Guillaume Apollinaire a jeho báseň Pásmo … vyslovil své představy, pocity, úvahy – proud myšlenek.
Ovlivnil i další spisovatele – V. Nezvala či J. Wolkera.

Domnívám se, že snění má pozitivní vliv, není třeba léčit.

Ale je třeba si uvědomit, že toto snění může působit negativně – třeba za volantem, při přecházení křižovatky atd., tedy u činností, které vyžadují pozornost. Často jde o pak nebezpečí života.

Jako vždy oplatí – všeho s mírou.

.

EKSOT123

není snění, jako snění, ani to denní:
>Krásne sú iba tie veci, ktoré diktuje šialenstvo a píše rozum. André Gide
>„Tati, proč se země pořád točí?“ „Ty lumpe, že jsi pil mou slivovici?“
>„Dědo, neviděl jsi moje pilulky? Bylo na nich napsáno LSD“ „Kašli na pilulky, už jsi viděl toho draka v kuchyni!?“
Ale vážně, snění v přiměřené míře, je třeba nechat dostatek prostoru pro reálný boj o život. Jinak je na světě plno věcí, které momentálně fungují, nemusíme o nich snít, stačí si jich všímat a být vděční. (jako třeba, že je tu mír) Někdy se taky stane, že o něčem sníte, a pak se něco podobného stane, i když v poněkud ‚slabší‘ podobě, zato reálné, opravdové, pak je jistě namístě toto rozpoznat a držet tomu palce.