xiperio

Jak se ochlazuje pes?

Má potní žlázy?

Nejlepší odpověď
Rokio

Po těle ne narozdíl od člověka. Pes se potí pouze na jazyku a myslím i na packách.

Další odpovědi
zjentek

skočí do rybníka! (;

Intenzívním dýcháním s vyplazeným jazykem.

Rokio, polštářcích, ne packách.
Tak jsem vždy poznal, kdy měla má Fanynečka horečku. Měla horké polštářky. Toť dobrý indikátor, myslete na to preventivně.

Schluker

Jeden z prvnich odkazu na google…

Zdroj: https://krmeni­.cz/jak-se-psi-ochlazuji

aliendrone

Nejlépe tekutým heliem, nicméně ochlazování běžnými tekutými techickými plyny je MNOHEM lacinější. Ohledně potních žláz čoklů nwm nic, snad že nějaké MUSÍ mít, bo tomu, jak dokáže smrdět mokré psisko (např. zmoklé) dokázal konkurovat snad jen starý pavilon opic v pražské ZOO. ;) :)