Jak navyknout štěně zvyklé být pouze venku na domácí teplotu?

Máme ji první noc a zrychleně dýchá, čímž se ochlazuje. Zatím pro ni nemáme podmínky na to, aby mohla být jen venku. Jak ji co nejšetrněji navyknout na domácí teplotu? Nechceme ji dávat do sklepa nebo do malé šopky, kde by byla sama. Díky za rady

Nejlepší odpověď
hanny 2

Možná má jen strach,najednou je v cizím prostředí!Neznám štěně,které by nebylo raději v teple,když je venku zima.Zajistěte misku s vodou a nechte ji spát v pelíšku blízko vaší postele,ať má pocit bezpečí,než si u vás zvykne!

Další odpovědi
gepik

Dej mu misku s vodou a měkký pelíšek a (pokud to není opravdu odolné severské plemeno) bude mu fajn. Horší jsou opačné přechody, z tepla ven.

samicek333

Pokud se jí chystáte dát až bude starší ven, dávala bych jí třeba do garáže, pokud máte, nebo třeba na chodbu. Zvíře zvyklé venku a ještě k tomu štěně si na domácí teplotu zvykne rychle, horší to bude, až jí budete vysazovat ven…Pokud jí chcete mít pozdfěji venku, zvykala bych jí na to už teď. Jinak to zrychlené dýchání: podle mě moc nevadí, je to si ze strachu, buďte u ní, hrajte si s ní, dejte jí jídlo, vodu a pelech a pak se uklidní, pokud je to, že má hustou srst a je jí vedro, tak buď stáhněte topení, nebo jí alespoň dejte dostatek studené vody a třeba i ostříhejte, pokud je to nějak extra dlouhosrsté plemeno