Kerynka

Jak se nejlépe zbavit akné na zadečku?

Nejlepší odpověď
Lucijej

Rozhodně by to chtělo přestat nosit těsné kalhoty (džíny aj.) a začít nosit prodyšné bavlněné kalhotky, rozhodně nenosit z umělých vláken, ve kterých se kůže akorát zapaří.

Další odpovědi
anonym

Stejne tak , jako kdyby bylo na tvaricce. ! Neni v tom az takovy velky rozdil. !
Vodickou z lekarny, nebo pockat na cerny puntik a vymacknout. ( to pujde ale asi jen s cizi pomoci ). 🙂 -iv-

www

Viz starší odpovědi:

Zdroj: www.odpovedi.cz/o­tazky/nova?qu­estion=zbavit+ak­n%C3%A9&catego­ryId=87

venkovan

Já bych se s tím nepatlal – bolí, překáží = vymáčknout. Protože asi bude tam, kam se špatně dosahuje, vzal bych nějakou desinfekci, polil s ní svěrák, strčil vřídek do něj a stáhl čelisti svěráku. Jestli nepraskne, tak opakovat.