Pokročilý

Jak se masturbuje?

Dobrý den, já pořádně nevím jak masturbovat protože vždycky když skusím masturbovat prsty tak mě to bolí a tak to nedělám.

Poradíte mi někdo?

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

V jedné knížce kterou mám doma jmenuje se "DOSPÍVAJÍCÍM DÍVKÁM"je napsáno tohle.

Použití této techniky je individuální, některé ženy velmi vzrušuje a jiným může být velmi nepříjemná. Levou rukou roztáhněte malé stydké pysky tak, aby se klitoris co nejvíce odkryl a vystoupil. Pak s vaším ukazováčkem na pravé ruce, začněte lehce poklepávat na poštěváček. To vyústí ve velmi lahodný pocit, který vzrůstá až do bodu, kdy blížící se orgasmus nelze zastavit.
Zkuste to a uvidíte.

Další odpovědi:

Stříbrný

Já bych si dovolila poradit spíš opak - tedy nemastrubovat. Nejde o techniku, těch je spousta a jistě by nějaká jaksi byla ta pravá.
Pro ženu je ale mastrubace pomerně hygienicky a tedy zdravotně riziková. A mezi námi, dá se žít i bez toho.

Bronzový

Záleží jestli již máte nějaké sexuální zkušenosti,stačí líbání a hlazení a podle toho poznáte kde a co vzrušuje,pro uspokojení není důležitý jen klitoris a pochva,ale boky a ňadra.Jinak sebeuspokojování žen,je velmi důležité,pro nejen sexualní život,jsou ženy,které to nepotřebují i když nemají partnera a některé bez toho namůžou být i jako zadané.co se týče bolesti,skuste zvlhčovače,tedy lubrikační krém,ke koupi v drogerii,a hlavně nenechte si napovídat,že je to škodlivé,škodlivá je nucená abstinence sexu.Prostě každá žena je jiná a potřebuje jiná řešení.

Stříbrný

Na internetu je o tom celá kapitole a podrobný návod: Sexus,je název stránky.Nestyděl bych se při dalších potížích poradit s lékařem-sexuologem,nebo gynekologem.

Da se zit bez toho? Jiste, ale pokud jde o me, kdyz jsem bez partnera, tak se musim jednou za cas "uvolnit", jinak bych se obcas napetim zblaznila. A co se tyce hygienicke rizikovosti, tak to teda nevim...Masturbuju uz nejakou dobu, nikdy jsem zadny problemy nemela a na svou ruku nedam dopustit

Bronzový

A co to skusit pod tekoucí sprchou.

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Kvalitní odpovědi v: Rodina a vztahy

Zlatý Drap 979
Zlatý marci1 806
Zlatý quentos 628
Zlatý iceT 601
Zlatý hanulka11 536
Zlatý panenka 488
Zlatý annas 449
Zlatý led 396
Zlatý venkovan 390
Zlatý gecco 375

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.