tazalka

Jak se jmenuje současná česká spisovatelka, která píše historické romány?

Zasazené (i) do Francie, o Francii a její jméno je nejspíš Kateřina. O Tučkovou nejde. Moc díky

Nejlepší odpověď
annas

Třeba Klára Janečková . Např. Ďábelská tvář. Zkuste si projít spisovatelčin životopis.

Další odpovědi
natybubu

zkus se podívat ma wikipedii, tam hledám skoro všechno(a taky najdu :D)