Adula.57

Jak se jemně rozejít s klukem?

Dobrý den, teď chodím s klukem kterýho naprosto nesnáším, a ani nevím proč jsem s ním začala chodit. Na Valentýna mi donesl bomboniéru a přáníčko. Pořád se snaží něčeho dosáhnout, ale podle mě je to až vlezlé a někdy otravné. Nemluvíme spolu ve škole, ale vždy hned po í, a mě nebaví s ním trávit čas. Dokonce mi posílal i básničky, protože si myslel že to zabere. Akorát že teď nevím jak se ho zbavit. Neporadíte mi?
Doplňuji:
Podle toho co tady píšete to je svatoušek, a já buhvíjak jsem strašná. Akorát že hlavní důvod proč se s ním chci rozejít je ten, že pořád kouká do výstřihu a balí moji nej kamarádku před mýma očima. Když už jsem mu tohle jednou řekla, stál každý den u nás pod oknem, když jsem byla nemocná, a potom chtěl abych se omluvila…

Nejlepší odpověď
anonym

Tohle se přece nedělá, když s někým chodit nechceš, tak to, probůh, nedělej. Řekni tomu šílenci, že s ním chodit nechceš, že ho prostě nemáš ráda. Neohlížej se na to, že bys to měla udělat jemně. Už jsi mu ublížila.

Další odpovědi
quentos

a proč jemně, když on sám se chová jak kkt?

Drahuška

básničky mu vrať…a poctivě mu řekni, že nejste ani dobří přátelé (ti spolu mluví narovinu) a nic víc nechceš, neb k němu nic necítíš. Jestli jsi zbabělec…napiš mu…ale nemá smysl trápit ho…i sebe

Doplňuji:
no a když tě tak moc štve: zapomeň na dobré vychování a prostě ho pošli…kam patří – nejlépe ve třídě…to ho zajisté přejde chuť Tě ještě otravovat…

ale jinak trošku vážněji…to vynucování omluvy mě trošku zarazilo…od vyznávání lásky a projevů přízně není zas tak daleko k obtěžování!!! a to končí sranda a jak dostaneš ten pocit – povolej rodiče…

hanulka11

řekni mu narovinu, nemá to cenu , prostě to byl omyl…jestli chceš zůstaneme kamarádi

ReHu

A ještě mu řekni, že to je pro jeho dobro. Že si ho nezasloužíš.
Neb toto se nedělá.
Jedná se na rovinu. Nauč se to a nebudeš muset řešit podobné.
Doplňuji:
Ale pořád nechápu, i když to není svatoušek, PROČ jsi s ním začala chodit, kdy to nevíš (a nesnášíš ho).

iceT

Neutíkej před ním,dej mu najevo,že už nemáš zájem se s ním dál scházet.Pokud to nepochopí po dobrém,je to jeho problém.
Náhodou vím,jaké to je,když za tebou dolejzá někdo,o koho nestojíš,a nerozumí slůvku ne.
Najdi si jiného kamaráda,třeba jen naoko,kdo s tebou bude trávit čas,abyste byli spolu vidět-můžete se spolu třeba doučovat,to je jedno a třeba to pak ten neodbytný ctitel pochopí…No a když to pak nepochopí ani takhle,tak teda nevím.

venkovan

Koukat se do výstřihu je třeba nevinné, neví kam s očima, tak kouká kousek pod bradu.
Básničky – třeba chtěl abys je jen ohodnotila, zda jsou vhodné pro tvoji nej kamarádku.
Před oknem stál každý den, protože čekal kdy se uzdravíš, protože kamarádka byla nervózní z tvé nemoci (třeba) a on chtěl vědět, kdy to zas bude v pohodě.
Omluvu chtěl, protože je to trdlo, tak mu normálně řekni, že nemáš v současné ani v dohledné době zájem o jeho přítomnost.
Mimochodem – takových rozchodů každý kluk zažije několik, a co se v mládí naučí, to ve stáří jako když najde.
Takže žádný jemně – tak jako píší ostatní – přímo a bez okolků. Co řešíš – mám pocit, že ještě chodíte na základku. To oba máte právo na rozchody.

AnnieAnnie

Nejméně mu ublížíš, když ho nebudeš dlouho tahat za nos, takže čím dříve mu řekneš, že je konec, tím lépe..

Damiana

Vypečeným řešením by bylo dohodit ho kamarádce, pak je „načapat“ a šíleně se na něj „naštvat“. 🙂
A strašná mi vůbec nepřijdeš, to by ses tu neptala ty, ale naříkal by tu on. Předpokládám, že jsi s ním začala chodit z lítosti, nudy, blbosti – zkrátka byla jsi jen pod tlakem Valentýna.
Co naprosto zabírá je: Nemít čas. Brzy mu to dojde (pokud to nevezme jako tvou přitažlivou nedostupnost) a dá ti pokoj. Řekni mu, že se k sobě nehodíte a necítíš se na nějaké randění. Když nedá pokoj, najdi si nějakého kamaráda, který ho spolehlivě „odradí“.
A neboj, on to přežije. 🙂