atena11

Jak se zbavit otravnýho kluka???

Ahoj ve třídě máme jednoho strašně otravnýho kluka. Schválně mě a mou ne kámošku bouchá do zad, řve že nás miuj má bbí keci atd. To že nás miuje ale není ani trochu pravda dělá to schválně protože ví že mi tímhle dokáže zkazit a zhnusit celý den kamoška to jednou i nevydržela a vlepila mu facku ale nic nezabírá… mě e z něj už blbě a ještě si o hodině štourá holuby z nosu a sní je… Prosím poradte jak se ho zbavit nebo to nevydrzim.....
Doplňuji:
tak jsem v 6. tride a taky uz jsem premyslela ze mu nejak ulizim a kruzitko do oka neni vubec spatny napad :D ale rychle jsem si to rozmyslela :D jinak ma taky pekne blbiho poslicka ktery si to vymyslel ale toho zkousim zpracovavat slovem prosím protoze neni zyklej ze ho prosim vi ze bych se radsi ukamenovala nez ho o enco poprosila…

Nejlepší odpověď
LordE

Uf… Jak to ted slyším tak jsem ještě svatoušek …
Mno jestli vás mlátí do zad tak je to docela hulvát -_- řešení říct to učiteli učitelce jinak nevím všímat si ho nevšímat si ho hm.. Nebo jestli jiní kluci by vás ochránili asi to je i o tom v jaké třídě jsi
Doplňuji:
Mno já jsem v 7 když otravujeme holky tak nás fláknout tkzv. ale moc to nepomáhá :)
Jedíná pomoc kterou naše zlaté holky neudělaj je říct to učiteli žádná agresivita nepomůže ještě víc ho tím naštveš a pak ti jestli to je tedy hulvát jednu vrazí
Počkej v 7 8 9 je to u náš tak že kluci nosí holkám brambůrky a pití docela je nechápu -_-

Další odpovědi
anonym

Načůrej mu do bot… A řekni mu to,až se obuje…
😉
To kružítko v oku je příliš ´konečné´ řešení, boty vypere…

iceT

Nevšímat si ho,čím víc se na něj naštvete a a ukážete mu to,tím větší dětinskou radost z toho on bude mít.
Mě kdysi takto otravoval bratr,je o 5 let mladší,házel po mě xichty,šermoval mi rukama před nosem a čím víc jsem se rozčilovala,tím větší z toho měl radost.Ovšem až jsem mu rozbila hlavu jakýmsi předmětem,který jsem po něm hodila,tak chudák brečel,ale to není řešení.
Třeba je ten kluk opravdu zamilovaný a neumí to nijak jinak dát najevo,než právě tímto pošťuchováním.

bolak

Třeba vás vopravdu miuje, ale nechce abyste to věděli, a tak aby to zakryl, tak vám schválně říká že vás miuje, protože ví že když vám tohle řekne do očí, tak mu to nebudete věřit.

A to že jí před váma vlastní holuby, tím vám chce jen ukázat že je rebel, dělá si věci po svým a je těžký odhadnout jak se v daný chvíli zachová. Je to namlouvací rituál.
Doplňuji:
Jasný no, 6. třída, takže puberta. To že tě mlátí do zad je taky jednoznačný, očividně se tě snaží dotýkat, ale zároveň nechce aby se mu ostatní kluci smáli, tak vymyslel takovouhle kamufláž. Nejspíš taky často chce upoutat pozornost když si ho s kamarádkou nevšímáte.

Reezo

pošli ho k šípku ať tě neotravuje nebo to celé budeš řešit úplně jinak. Jenže zase musíš si uvědomit, že to na tebe může vrhnout negativní světlo. Zkus si s tím dotyčným o samotě promluvit, že jsi sice ráda, že o tebe má někdo zájem, ale že necítíš to samé a bylo by dobré, aby přestal jinak, že mu uděláš ostudu

cipisek23

Pomůže vám jedině zhubnout. Paksi vás začne vážit, a bude se k vám chovat slušně.

Vampire Xamy

bolak má pravdu a pokud vy ho nemilujete a otravuje vás to, tak jednoduše když víte že vás miluje..(tohle je rada pro holky) tak před celou třídou k němu jdi aby to všichni viděli a řekni mu → Já vím že mě miluješ a že se ti pokaždé postavý když mě vidíš – Ale musíš si tím být jistá..tahle věta by ho měla strapnit až tak že vás nechá napokoji :D (Není v tom nic nemravného jen když jsem to zkusila já na kluka který mi taky dělal schválnosti a pořád říkal že mě miluje a dokonce zašlo i na šikanu tak s tím hned přestal a spolužáci se jen zasmáli :D ).