Pokročilý

Jak se zbavit otravnýho kluka???

Ahoj ve třídě máme jednoho strašně otravnýho kluka. Schválně mě a mou ne kámošku bouchá do zad, řve že nás miuj má bbí keci atd. To že nás miuje ale není ani trochu pravda dělá to schválně protože ví že mi tímhle dokáže zkazit a zhnusit celý den kamoška to jednou i nevydržela a vlepila mu facku ale nic nezabírá... mě e z něj už blbě a ještě si o hodině štourá holuby z nosu a sní je... Prosím poradte jak se ho zbavit nebo to nevydrzim.....
Doplňuji:
tak jsem v 6. tride a taky uz jsem premyslela ze mu nejak ulizim a kruzitko do oka neni vubec spatny napad :D ale rychle jsem si to rozmyslela :D jinak ma taky pekne blbiho poslicka ktery si to vymyslel ale toho zkousim zpracovavat slovem prosím protoze neni zyklej ze ho prosim vi ze bych se radsi ukamenovala nez ho o enco poprosila...

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Uf... Jak to ted slyším tak jsem ještě svatoušek ...
Mno jestli vás mlátí do zad tak je to docela hulvát -_- řešení říct to učiteli učitelce jinak nevím všímat si ho nevšímat si ho hm.. Nebo jestli jiní kluci by vás ochránili asi to je i o tom v jaké třídě jsi
Doplňuji:
Mno já jsem v 7 když otravujeme holky tak nás fláknout tkzv. ale moc to nepomáhá :)
Jedíná pomoc kterou naše zlaté holky neudělaj je říct to učiteli žádná agresivita nepomůže ještě víc ho tím naštveš a pak ti jestli to je tedy hulvát jednu vrazí
Počkej v 7 8 9 je to u náš tak že kluci nosí holkám brambůrky a pití docela je nechápu -_-

Další odpovědi:

Načůrej mu do bot... A řekni mu to,až se obuje...
;-)
To kružítko v oku je příliš ´konečné´ řešení, boty vypere...

Zlatý

Nevšímat si ho,čím víc se na něj naštvete a a ukážete mu to,tím větší dětinskou radost z toho on bude mít.
Mě kdysi takto otravoval bratr,je o 5 let mladší,házel po mě xichty,šermoval mi rukama před nosem a čím víc jsem se rozčilovala,tím větší z toho měl radost.Ovšem až jsem mu rozbila hlavu jakýmsi předmětem,který jsem po něm hodila,tak chudák brečel,ale to není řešení.
Třeba je ten kluk opravdu zamilovaný a neumí to nijak jinak dát najevo,než právě tímto pošťuchováním.

Zlatý

Třeba vás vopravdu miuje, ale nechce abyste to věděli, a tak aby to zakryl, tak vám schválně říká že vás miuje, protože ví že když vám tohle řekne do očí, tak mu to nebudete věřit.

A to že jí před váma vlastní holuby, tím vám chce jen ukázat že je rebel, dělá si věci po svým a je těžký odhadnout jak se v daný chvíli zachová. Je to namlouvací rituál.
Doplňuji:
Jasný no, 6. třída, takže puberta. To že tě mlátí do zad je taky jednoznačný, očividně se tě snaží dotýkat, ale zároveň nechce aby se mu ostatní kluci smáli, tak vymyslel takovouhle kamufláž. Nejspíš taky často chce upoutat pozornost když si ho s kamarádkou nevšímáte.

Bronzový

pošli ho k šípku ať tě neotravuje nebo to celé budeš řešit úplně jinak. Jenže zase musíš si uvědomit, že to na tebe může vrhnout negativní světlo. Zkus si s tím dotyčným o samotě promluvit, že jsi sice ráda, že o tebe má někdo zájem, ale že necítíš to samé a bylo by dobré, aby přestal jinak, že mu uděláš ostudu

Pomůže vám jedině zhubnout. Paksi vás začne vážit, a bude se k vám chovat slušně.

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Rodina a vztahy

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Rodina a vztahy

Zlatý Drap 978
Zlatý marci1 806
Zlatý quentos 628
Zlatý iceT 600
Zlatý hanulka11 536
Zlatý panenka 488
Zlatý annas 448
Zlatý led 395
Zlatý venkovan 390
Zlatý gecco 375

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.