Jaký ORIGINÁLNÍ Valentýnský dárek si přejí holky/ženy?

prosím, jen vážně.

Nejlepší odpověď
Drap

Červený sporťák. Nejčastěji ferari

Další odpovědi
anonym

Nějaký malinký parfem? Ale musíš jí ho dát po večeři v romantické restauraci.

iceT

Originální je,když si jedinec vůbec vzpomene,že je nějaký sv.Valentýn.Krom toho dárky si lidi můžou dávat i mimo Valentýna.Mě by se líbil originální šperk,ani by nemusel být drahý,ale nesměl by být jeden z mnoha,prostě originální kousek.

Funna

netuším, tenhle svátek neuznávám jako neosobní, proč si dokazovat lásku v jeden někým určený den…jen ale jinach bych taky ten sporťák brala…a ani by nemusel být ani červený 🙂

Jakub Tlapal

Mně přítelkyně nikdy neřekne, jaký chce dárek, protože chce, abych jí překvapil. Oto těžší to mám. Vymýšlení dárků mě fakt nebaví. Letos na Valentýna jsem jí překvapil tímto náramkem https://www.trzis­testesti.cz/sper­ky/naramek-neco-noveho-pozlacene-stribro/ a uspěl jsem s ním, tak jestli chceš pořádný dárek, tak doporučuji. Určitě s ním nešlápneš vedle jako já 🙂 .

Honzin8

Moje manželka miluje kytky, vlastně na ně pokaždé čeká. Já jí je objednávám, nechávám je doručit do práce, z toho má teda extra radost. Pokud chcete taky potěšit drahé polovičky, doporučuju https://www.flo­rea.cz. Krásný výběr.