Smlouvyzdarm

Jak se zde generují zajímavé otázky v kategorii…? Víte někdo?

Když rozkliknete nějakou otázku a rolujete dolů, tak za diskusí najdete dalších 25 otázek ze stejné kategorie. Ty jsou označeny jako ZAJÍMAVÉ OTÁZKY V KATEGORII ....... Tak jsem jednu otevřel, abych zjistil, že ji nikdo jako zajímavou neoznačil. (Toho jsem si ještě nikdy nevšiml.) Otázka měla jednu odpověď. Což by asi zase až tolik nevadilo. Překvapil mě však obsah odpovědi, která se nesla v duchu – sice o tom nic nevím, ale protože nikdo neodpověděl, tak tady něco napíšu…
Čili otázku nikdo neoznačil jako zajímavou a odpověď také ne a navíc byla špatná … proto se ptám, jak se generují ZAJÍMAVÉ OTÁZKY V KATEGORII.
Doplnění:
Otázku jsem položil dost hloupě. Možná jsem se měl zeptat co vy na to?

Nejlepší odpověď
annas

Podívala jsem se na otázky, které se objevují dole na stránce. Všechny jsou ze stejné kategorie a všechny mají hvězdičku – když jsem je rozklikla. .

Jsou to tedy otázky, které uživatelé označili hvězdičkou jako zajímavé.

Nesleduji, ale myslím si, že admin neoznačuje otázky za zajímavé hvězdičkou, ale označí je modře.

Z odpovědi led beru bod 1, že robot otázky vybere, všechny by se na stránku nevešly, ale nevím, zda podle počtu hvězdiček, nebo jde o výběr nejnovějších otázek atd. To jsem nesledovala.

Další odpovědi
led

Sú 2 možnosti:
1 – počítač sa hrá hru „kolo kolo mlynské“ a na koho to slovo padne, ten (tá, to) má zaujímavú otázku
2 – zaujímavé otázky vyberá administrátor na základe svojho rozhodnutia.

vyberte si sami, ktorá odpoveď je správna 1 alebo 2.

ivzez

Nevím, jak se otázky generují.

Také jsem o tom přemýšlela, napadá mne řazení podle data
vložení otázky, podle data poslední reakce (odpovědi, diskuze).

Otázka, která byla vložena před 2898 dny, měla i jednu správnou (!) odpověď.
(Na rozbor problematiky barevných linek tu podle mne není dost prostoru.)

Později, před 412 dny vložil Tom odpověď s odkazem na informace
(včetně ceníku) o barevných linkách dolů do diskuze.
Otázka tedy má dvě správné odpovědi (novější v diskuzi).

Barevné linky tu existují už dost dlouho, ale obecně se
o nich myslím moc neví. Navíc se občas se mění ceny…
(Mně přijde, že to téma může být zajímavé, přestože je
nikdo z uživatelů za zajímavé neoznačil.)

Generování zajímavých otázek může záviset i na dalších věcech
→ např. kolik návštěvníků přišlo na barevné linky z vyhledávačů, …

A možná, že k výběru nebyl žádný důvod, že to opravdu jen „losuje robot“…

_______

Přidám odkaz na otázku, možná ještě někoho něco napadne.
Otázka: https://www.od­povedi.cz/otaz­ky/barevna-linka
Diskuze: https://www.od­povedi.cz/otaz­ky/barevna-linka#discussion

Smlouvyzdarm

Ivzez – ten odkaz není na tu původní otázku co jsem viděl. Ten odkaz jen demonstruje, že ani otázka, ani odpověď nejsou označeny jako zajímavé. U té původní otázky kde jsem si toho všiml poprvé byla odpověď i z obsahového hlediska zcela k ničemu. Bohužel už nevím kde jsem na ni narazil.

Smlouvyzdarm

Už si nepamatuji kde jsem to prvně našel, protože jsem se tady na to už jenou ptal, ale pak jsem dělal pokus a otázku jsem samzal jen abych dokázal, že to lze. Naštěstí se mi podařilo najít další takový příklad
https://www.od­povedi.cz/otaz­ky/jak-se-da-zjistit-vodafone-cislo
je to ta úplně poslední s názvem barevná linka…
Otázka není označena jako zajímavá a odpověď rovněž ne.

annas

Není.

Ale u těch, kde jsem se dívala, všude byly hvězdičky.

Smlouvyzdarm

Není.
Já si toho všiml nedávno a docela mě to překvapilo.