Danina65

Jak se dozvím, že volané číslo mobilního telefonu je nebo není zpoplatněno?

Při placení faktury se mi to zdá už poněkud pozdě.
Ano, špatně položená otázka.Myslela jsem číslo, které nespadá do běžného tarifu, např. ony nechvalně proslulé 0609, mě takto zaskočil dodavatel energie.

Odpovědi
zjentek

Já sem taky chodím raději, než do gůglu-

https://www.go­ogle.cz/search?q=slu%C5%­BEby-+zpoplatn%C4%9Bn%C3%­A1+%C4%8D%C3%AD­sla&ie=utf-8&oe=utf-8&client=firefox-b&gfe_rd=cr&e­i=27hYWfOnEou­u8wem6rrIAg

Bez záruky, pět let staré info:

http://www.pe­nize.cz/spotre­bitel/213719-nenechte-se-splest-ministerstvo-vnitra-eroticke-sluzby-po-telefonu-neposkytuje

Kepler

Každý provider by měl dát k dispozici, která čísla jsou nadstandardně placená. Existuje seznam, jsou tam i „barevné linky“ apod. Jsou i čísla zdarma, např. začínající 800…

Arne1

Dost nesrozumitelná otázka. Jestli jako myslíš, zda konkrétní číslo je ve VPN do které patříš i ty a kde si mezi sebou voláte zdarma, tak to asi nezjistíš. Snad jen explicitním dotazem na operátora. Nebo dotazem na toho kdo to číslo má, zda náhodou nejste přes stejnou firmu.

Arne1

Jenže dotaz byl na mobilní čísla – a v česku neznám mobilní čísla se zvýšenou sazbou.