Domka

Můžu si zavolat na T-mobile a sama si odblokovat devítková čísla když mi nebylo ještě 18? nebo k tomu potřebuji rodiče?

Nejlepší odpověď
anonym

Myslím, že by to neměl být problém. Cituji z jednoho fóra: Pokud se jedná o tzv. Audiotextové služby , tedy odesílání SMS na speciálně zpoplatněná čísla (předvolby 900 – 909), tak tyto služby máte blokované. Pro odblokování navštivte Můj – T-Mobile a v záložce Služby/Audiotex a Premium SMS proveďte odblokování. Případně nás kontaktujte na čísle zákaznického centra 4603 a požádejte o odblokování těchto služeb. K tomu rodiče není potřeba.
Doplňuji:
Ale bacha na účty. Pokud si chceš něco placenýho stáhnout (hry nebo melodii), spíše bych se podíval na weby, kde to seženeš zdarma.

Další odpovědi
Deli

Při hovoru s operátorem budeš potřebovat heslo, které se zadávalo právě pro telefonický styk s operátory při podpisu smlouvy. Znáš ho??