Jak se dostat do pc, kdyz je zaheslovanej?

Me nekdo ve skole zahesloval notebook o prestavce chce to po me heslo a ja ho samozrejme mam tam XP professional dekuji

Nejlepší odpověď
anonym

Dobra vymluva. 🙂 ( prominte ) 🙂 -iv-

Další odpovědi
emba5

V computerru 12/11 je návod na odstranění zapomenutého hesla pomocí bootovací servisní linuxové distribuce Trinity Rescue Kit.Je to v možnostech-Windows password resetting odkaz pro stažení máš dole.Ale z obrazu disku bys musel pomoci programu UNETBOOTIN vytvořit bootovací USB

Zdroj: http://trinity­home.org/Home/in­dex.php?conten­t=TRINITY_RES­CUE_KIT_DOWNLO­AD