Kelt

Jak se dostanu na stránku, ze které mohu posílat SMS do mobilu?

Nevíte odkaz na stránku, ze které mohu posílat SMS? Napsal bych to na PC, protože umím psát všemi deseti, tak je to lepší, než ťukat na mobilu. Kdysi ta stránka byla bezplatná, teď nevím.
Děkuji

Odpovědi
Edison

Jsou jich mraky… Jen pohledat… Třeba SMS brána.

Anonym*****

Stránka Sms 1188 . Bezplatná,když se tam zaregistrujete budete moc posílat sms se 160 znaky.Když se nezaregistruje tak pouze 60 znaků.Pro mně je ale i 160 málo.Omlouvám se ,nejde mi vložit odkaz ale tak doufám že jsem aspoň trochu pomohla.