thepianist

Jde uložit hlasovou zprávu z Facebooku?

Je nějaká cesta, jak bych mohla uložit hlasovou zprávu, která mi byla nahrána na Facebook/Messen­ger? Díky

Nejlepší odpověď
Bednaricek

Dobrý večer, hlasovou zprávu není možné uložit klasickou cestou na Facebooku. Můžete to však provést díky této stránce – https://m.face­book.com/messa­ges .
Na této stránce naleznete řekněme zjednodušenou verzi Facebooku. Stačí dohledat hlasovou zprávu – kliknout na ní – automaticky se začne stahovat v podobě mp3 souboru. Krásný zbytek dne.