postcd

T-mobile Twist, zůstatek 96kč, ale nejdou data?

Datové pakety jsou zapnuté, ale na internetové stránce je vidět: „Vážený zákazníku, nelze pokračovat v datování z důvodu nedostatečného kreditu.“… a říká abych dobil..

Přitom na MujTmobile čísle *123#
dám zjistit stav krewditu a je tam vidět „Vas kredit je -CZK 96,80“
Doplňuji:
po zavolání na číslo t-mobile „4603“ a přesměrování na operátora zjištěno že je tam záporný kredit. a že jde o nějaké čerpání bonusového kreditu, který je potřeba doplnit.

Odpovědi
Bedy

Jestli mohu trochu mimo – Vám by pravděpodobně vyhovoval Mobil.cz – je to vlastně T-mobile jen s jinou značkou. Výhodou tam je internet zdarma a slušné ceny za volání. Výhodnější jak Twist. Číslo by Vám zůstalo, jen byste měl novou SIM kartu. Přenos čísla z Twistu je asi za 3 hodiny hotový.

zjentek

př: při dobití kreditu 200kč dostaneš bonusový kredit 200kč. Máš tedy na účtu 200+200kč.Prachy na data, koupi jízdenek, roming a další služby ti to bere z první hromádky a ten jejich bonusový (druhá hromádka) ti odečítá pouze volání a sms ..a teď si nejsem jistej, jestli bonusovák odečítá volání a sms do všech tuzem. operátorů, nebo pouze zase jen do t-mob ,)

postcd

prý se nic nestane když simkartu vyhodím, nejde o dluh (tento záporný kredit)

zjentek

jo ale vyčerpej ten bonus, než to vyhodíš ,)