Kaxx

Jak se dostanu na Letnou ke kyvadlu?

Na jaké zastávce metra mám vistoupit nebo jakou tramvají bych měla jet? Děkuju :)

Nejlepší odpověď
Sůwa

Tramvaj teď přes Letnou nejezdí, na zastávku Sparta se jede busem X 1 z Hradčanské, ale odtud se to dá jít i pěšky parkem, je to celkem příjemná procházka. Další možnost je tramvají č. 12 do zastávky Čechův most a po schodech nahoru.

Další odpovědi
justjoke

Tram zastávka Sparta a pak pěšky přes Sady, není to daleko, ale projdeš se:)
Doplňuji:
Tzn. metro buď Hradčanská nebo Vltavská a pak tramvají na Spartu.