dj.david1234

Jak se dělají langoše v bistru?

Doma děláme s přítelkyní super langoše, ale prostě nejsou takové jako v bistru.. Jak se dělají ty v bistru?

Nejlepší odpověď
Lukyn0

Co nejtenší těsto nasáklý olejem, místo česneku česneková pasta a nejlevnější kečup se sejrem. Hodnotu to má tak 5 Kč, ale prodají ti to o 25 dráž. :)

Další odpovědi
www

Podle mne obdobně jako guláš v hospodě. To znamená rychle, levně, prsk prsk a je to 😁 .
Doma se s tím mazlím jak ten blbec a pořád to není ono, myslím ten guláš ☹
Taky to chce asi jejich grif, přepálenej tuk ap.

honza19hk

z těsta ve friťáku.

Italomil

Věřte nebo ne, ty vaše domácí jsou zcela jistě lepší než ty v bistru, akorát tyto generace lidí mají z minulého režimu jinak navyklé chutové bunky a už zapomněli originální chut jídla, v bistrech je většinou kupují jako zmražený polotovar a to ani nechtějte vědět co obsahují, je to stejné jako u pečiva, oni tam dají spešl kypřidla , to prostě tak nadýchaný a lehký chléb neuděláte jako chemička Delta nebo Penam.

elektrikář

Domácí langoš není usmažen v přepáleném tuku, tak jistě bude mít trochu jinou chuť, U dobrého guláše platí zásada kolik masa tolik cibule. Ta vlastně
zahušťuje a je hlavní složku chuti, V hotelu do cibulky přidávali lžíci cukru a nechali na cibulce zkaramelizovat pro barvu, Však ta zlatá barva cibulky je právě upražený cukr co cibulka obsahuje. Maso se musí několikrát vydusut na tuk, a teprv podlejt, Když je guláš vydušený na tuk lze lehce zaprášit moukou nebo přiadat jen trochu jíšky a vše důkladně provařit.Dříve se mněkké maso vyjmulo a omáčka se přecedila, Dnes se dá cibulový základ rozmixovat,