rrihamirek1

Jak se dělá čaj!?!?!…-

Jak mám jako udělat čáj?

Opraveny chyby

Odpovědi
anonym

Rostlina se jmenuje čajovník. A čaj se obvykle dělá tak že vezmeš sáček čaje a zaliješ ho vroucí vodou. To sned zvládne i prvňák.

Drap

Nejdříve si musíš ujasnit co vlastně chceš. Zda jako uvařit čaj a nebo ho uvařit doopravdy. Pokud se rozhodneš pro druhou variantu, musíš si ujasnit jaký čaj chceš vařit, zda z pytlíku, nebo ze sypaného čaje. Z tvého dotazu je jasné, že znalec nejsi, tak bude nutné vybrat i druh. Existuje celá řada čajů a čajových směsí.
Pro začátek se podívej sen :
http://clanky­.vareni.cz/caj-a-vse-okolo-nej/
Na netu najdeš spoustu dalších informací k vaření jednotlivých čajů.

zjentek

podobně složitě jako vejce „namněko“

Mravenec

Zase jako? Takže jako čaj, se dělá že vezmeš plyšáky, konvičku, židličky a stoleček.
Pak nalejváš do prázdných hrníčků, prázdný jako čaj…

Máš to na každým obalu, takže si nedělej šoufky.

Pokud jde o sypanej, tak se prodávaj takový nádobky kam do šoupneš a vylouhuješ.

anonym

Pozor, čaj se nevaří, čaj se louhuje!