hanka R+

Jak se dá odstranit trojský kun z MP3 ??!

Nejlepší odpověď
Terryle

Myslíš z mp3 přehrávače? Samozřejmě to jde připojit k počítači a zkusit léčbu antivirem, případně nechat šoupnout infikovaný soubor do trezoru, ale je riziko, že se virus mezitím rozleze i do počítače. Ale pokud máš antivirus s rezidentním štítem, měl by to zachytit… co máš za antivir?
Nejbezpečnější by bylo všecko z mp3 smazat ručně nebo přeformátovat a nahrát tam muziku znova. Ale pokud všecko nemáš v počítači, chápu, že se Ti do toho chtít nebude…

Další odpovědi
anonym

Ano, používejte antivirový program .. treba avast free … ten Ho najde a z paměťového média vymaže

To Je to jednodušší řešení

To složitější se opírá o fakt že každý virus na paměťovém médiu se musí spustit a dělá to pomocí souboru autorun.inf .. který je sice skrytý ale pokud si zobrazite i skryté soubory můžete ho snadno vymazat