Pokročilý

Jak se co nejrychleji a nejlíp zbavit angíny? Zn. BEZ lékaře...

Prosím Vás, prosím pomozte, před týdnem jsem měla angínu a od doktorky antibiotika-zabralo to a byla sem den zdravá. O víkendu mě zase chytly ty samé bolesti, stěží můžu polknout a spát se s tím taky nedá. Proto se chci zeptat jestli nevíte jak na to? Co pomáhá? Nemám peníze ani "čas" na to abych každý týden chodila za doktorkou pro antibiotika :(
Doplňuji:
Děkuji ! :) ...btw. bylo pro mě jednoduší otázku napsat než ji hledat. I když by to asi zabralo chvilku...

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

kdybyste si prošla starší odkazy, ušetřila byste si bolest. Jediný účinný lék je cibulový zábal - cibuli nakrájet na kolečka, vyskládat na čistý kapesník, připlácnout na krk, zavázat šálou a vyspat se v tom. Většinou to již zmizí po první noci, pokud ne - to se stává jen u silných angín - , další noc postup opakovat. Cibule je výborné přírodní antibiotikum. Pro poodporu jejího účinku lze ještě dvě cibule nakrájet na kostičky, prosypat cukrem (cca 2 ůžíce) a přiklopit víkem. Asi po dvou hodinách pustí šťávu, kterou je dobré průběžně pít. Nic moc dobrého, ale zabírá.
Já takhle léčívám angínu už léta, antibiotika jsem na ni v životě nepotřeboval.

Další odpovědi:

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Zdraví

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Zdraví

Zlatý Drap 1605
Zlatý mosoj 1494
Zlatý marci1 1276
Zlatý hanulka11 1030
Zlatý annas 990
Zlatý gecco 737
Zlatý briketka10 714
Zlatý quentos 713
Zlatý iceT 565
Zlatý arygnoc 499

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.