hawranek

Co na angínu?

Co si mám koupit proti angíně když jsem momentálně v oblasti, kde se nedostanu k lékaři?
Doplňuji:
Kloktání je sice fajne, ale když jsem to kdysi zkoušela, tak jsem zvracela ještě hodinu…

Nejlepší odpověď
quentos

cibuli. Doslova zázrak za pár korun. Ještě lepší je červená než bílá, ale bílá taky dobrá. Nakrájet na kolečka na čistý kapesník a přivázat si to šátkem/šálou kolem krku. Vyspěte se v tom a uvidíte, dělá to zázraky. Cibule je vynikající přírodní antibiotikum. Sice po tom člověk ráno voní nevábne, ale to spraví mýdlo a sprcha.
K žádoucímu účinku přispějete ještě další cibulí, kterou pro změnu nakrájíte na kostičky do misky a prosypete 1–2 pol. lžícemi cukru. Za pár hodin to pustí šťávu, kterou je dobré průběžně pít. Nic moc chutného, ale působí opět zázračně.

Další odpovědi
anna.m

1 sklenice vlažné vody, rozpustit v tom 1 lžíci soli a kloktat 3× denně :) a jestli to bolí hodně tak ibalgin.

Tak koupit stopangin, nebo něco podobného v lékárně, ten se do krku jen nastříká.

hanulka11

zkus přečíst ,ale pokud už angína vypukla asi se bez ATB neobejdeš
http://www.baby-cafe.cz/modules­.php?name=Forum­s&file=viewto­pic&t=28453

irij

Tantum verde pastilky, jinak moji rodiče mají vlastní medicínu, ale nejsem si jistý, zda to vydrží váš žaludok. cibule česnek křen jablko. Pijí z toho šťávu s medem, zabírá jim to, ale já jsem to ještě nezkoušel.

Elk

Koupím si rum, dám do toho deci vody a udělám si z toho grog…
Samozřejmě, je to nadsázka.