Zlatý

Jak se budete tvářit, až dostanete výplatu či důchod v eurech ?

Nějak takto ?
http://leteckaposta.cz/…
Doplňuji:
Překvapuje mne vaše jistota.

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Stříbrný

Tak já doufám, že to nikdy nenastane (teda až do konce mého života).Jestliže Velká Británie na to nepřistoupila, tak proč my bychom měli?
Stejně si myslím, že to potrvá ještě několik let a pak se euro zruší, protože velké státy (Německo, Francie atd).nebudou chtít stále dotovat ty malé.

Další odpovědi:

Peníze jako peníze, tak se budu tvářit pořád stejně s hlavou pevně na krku.

Já se nebudu tvářit nijak, já se důchodu stejně nedožiji. A euro v naší republice stejně nikdy nebude.

Stříbrný

Do důchodu mám ještě nějaké roky. Snad se jej dožiji tak, jak to mám nyní v zákoně věkově stanoveno. To je hlavní podmínka. Další aby byl člověk trochu fit, a z toho důchodu na který si celé pracovní období někde střádal něco bylo (snad tam něco pro mě zbyde). To jestli bude v korunách nebo eurech to neřeším. Almužna to bude stejná. Hlavně, že to nebudu brát v rublech. :)

Zlatý

Kdo ví,třeba nám důchodcům to dají 1:1,aby od nás byl pokoj.Nemuseli by se každý rok dohadovat,jestli přidat a kolik.Potom by ten úsměv byl úplně jiný. :-))))))))

Zlatý

Z praxe:
naozaj sa budete tváriť tak užasnuto ´tak málo?´a rýchlo si zoženiete pytlík na mince a lupu. Stále i niekoľko rokov budete so sebou nosiť kalkulačku a prepočítavať na Kč. Pri cestovaní ale oceníte zbytočnosť vekslákov.

Stříbrný

No já už čumím teď a kluk taky na výši minimální výplaty ve státním sektoru 13 tis čistýho po několika letech praxe, hmmmm :-(

Zlatý

Když dostanu tak dostanu,co nadělám jen aby nějaký vůbec byl, člověk si zvykne i na smrt.

Nechám si ušít kožený pytlíček na těch pár drobných, protože v bankovkách se můj důchod asi vyplácet nebude

Pokročilý

No,už předem pěkně děkuju!

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Aktuality a zábava

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Aktuality a zábava

Zlatý Drap 4396
Zlatý hanulka11 2790
Zlatý led 2476
Zlatý briketka10 2269
Zlatý annas 1828
Zlatý quentos 1548
Zlatý tom004 1522
Zlatý iceT 1519
Zlatý dědapetr 1472
Zlatý mosoj 1427

Zobrazit celkový žebříček

Kategorie otázek

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.